Shen Zhen Junson Security Technology Co. Ltd

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • Video
  • Images
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های: یونسون
تعداد کارمندان: 50~100
فروش سالانه: 4000000-5000000
سال تاسیس: 2004
صادرات کامپیوتر: 50% - 60%
معرفی


Shenzhen Junson Security Technology Co.Ltd از سال 2004 در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش سیستم های امنیتی مختلف مشغول است. ما از قفل های مغناطیسی، قفل های الکتریکی، قفل های الکترومغناطیسی، اعتصاب های برق، قفل های الکتریکی، قفل های درب، قفل های الکترونیکی، قفل وحشت قفل ، فشار خروجی نوار و سایر موارد مرتبط.
مرکز 5000ما در Zhongshan واقع شده است، ما بیش از 100 کارمند و ده ها دستگاه.


خطوط تولید اصلی ما عبارتند از قفل مغناطیسی، قفل الکتریکی، قفل الکترومغناطیسی، کنترل دسترسی و غیره.

ما شناخته شده است صنایع دستی عالی با عملکرد ثابت است. ما همچنین قادر به طراحی نرم افزار برای مدیریت کنترل دسترسی با توجه به سفارشات سفارشی هستیم.

ما تولیدات خود را به بیش از 60 کشور جهان فرستادیم، ما همچنین در نمایشگاه Securite در ایالات متحده آمریکا، آلمان، ترکیه، انگلستان و آفریقای جنوبی حضور یافتیم. Junson می خواهد OEM را برای هر مشتری در صورت لزوم نصب کند.


براساس تکنولوژی فراوان و کارکنان برجسته توسعه، برند ما ایجاد شده است. محصولات ما توسط اداره ملی امنیت ملی حفاظت شده مورد بررسی قرار گرفته و ما گواهینامه های بسیاری مانند CE، UL، ROHS و FCC داریم. ما می توانیم پشتیبانی فنی عالی و پلت فرم فروش هنجاری ارائه دهیم.


تاریخ

در حال توسعه JUNSON SECURITY

سرویس

بهترین سرویس JUNSON SECURITY

سریعتر پاسخ پیش فروش

JUNSON SECURITY 12 ساعته پاسخ سریع قبل از فروش و مشاوره رایگان ارائه می دهد. هر گونه پشتیبانی فنی برای مشتریان ما در دسترس است.

3-10 روز کاری روزانه تحویل سریع

سفارش شما توسط ما ارائه می شود، ما بهترین های ما را امتحان خواهیم کرد تا تحویل سریع به همه شما را تحویل دهیم.

ضمانت نامه ها

تمام محصولات ما 3-5 سال ضمانت نامه داده می شود.

کنترل کیفیت دقیق تولید
a) کنترل مواد اولیه

در منطقه ما loacl، تولید کنندگان مواد خام بسیار زیادی وجود دارد و ارتباط خوبی با آنها برقرار می کنیم، ما مقدار زیادی و پایدار از آنها را تامین می کنیم و آنها را برای تامین مواد با کیفیت پایدار برای ما تضمین می کنیم. آنها یک فرد را که فقط برای تولید و تحویل مواد ما مسئولیت دارند، مرتکب شدند تا کیفیت ایمن را تامین کنند.

ب) کنترل کیفیت
B1 QC در کارگاه
چهار محصول برتر برای اطمینان از کیفیت محصولات، بررسی خواهند کرد
b2 QC در بسته بندی
کارکنان قبل از ساخت بسته بندی، بررسی می کنند که آیا بسته حاوی مو و گرد و غبار است.
ج) کیفیت شکایات

اگر مشتریان کیفیت شکایت را تحمل کنند، ما آن را به تیم خدمات ما ارسال می کنیم. آنها به طور مستقیم به مدیر کارخانه ما گزارش خواهند داد. معمولا 12 ساعت جلسه را با بخش های تولید، خرید و بسته نگه می داریم و در 24 ساعت پاسخ با بازخورد و راه حل پاسخ خواهیم داد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قفل ما لطفا دریابید که با ما تماس بگیرید! ما از شما سوالات خود را به ایمیل ما خوش آمدید: junson@szjunson.com ، و منتظر کار با شما هستیم.

قدرت: قدرت از رقابت در بازار، قدرت ثابت شده در بازار منعکس شده است، ما ثابت می کنیم.

شور و شوق: روح غالب نام تجاری ما، تیم پر جنب و جوش، پایه جامد، چشم انداز صنعت، برنامه نویسی هدف روشن، شور و شوق ما از اعتماد به نفس بیشتر است.

تیم: در طول سالها در زمینه فعالیت های بین المللی داخلی و بین المللی و مهارت های حرفه ای، حرفه ای، حرفه ای و قدرتمند و پر جنب و جوش غرق شده است.

توانایی: توانایی مرحله اول تفکر است، و ظرفیت مرحله دوم آزمون برای کار است، مرحله سوم نتیجه است، به ما اجازه بازرسی گام به گام را تایید می کند.

چشم انداز: مارک های پیشرو در صنعت یکی از فرآیندهای ما است که هدف ما تبدیل شدن به نام تجاری توسط کارکنان، شرکا، مصرف کنندگان، احترام و عشق است.

ذهن: ما ارزش بازگشت به کارکنان، ما همچنین اهمیت توجه به منافع شرکای ما، ما همیشه توجه به منافع مصرف کنندگان، ما بیشتر در مورد سهم مفید در مورد اجتماعی و محیط زیست مورد توجه است.

ماموریت : توسعه تکنولوژی بالا در سیستم امنیتی، برای ایجاد زندگی هوشمندانه در هر خانه.

تیم ما

    JUNSON مدت استقبال به کار با شما      

شرکت فناوری امنیتی Junson توجه بیشتری به فروش محصولات در شبکه دارد. با استفاده از اصل انگیزه مدیریت، کیفیت بالای فرهنگ سازمانی، شیوه صحیح سبک مدیریت، ما امروز با مارک Junson روبرو هستیم.


ما وعده داده ایم که خدمات پس از فروش را برای همه فراهم می کنیم و مدیریت صادقانه را به عنوان مبنایی در نظر می گیریم.